Włącz wersję graficzną

Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Dla lekarzy stażystów

Dla lekarzy stażystów

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną związaną z infekcjami SARS-CoV-2 wszystkie szkolenia dla lekarzy stażystów są wstrzymane do odwołania.

1. Terminy szkoleń dla lekarzy stażystów z zakresu transfuzjologii klinicznej:

ROK 2021:

Na chwilę obecną za względu na epidemię zakażeń SARS-CoV-2 zajęcia stacjonarne w siedzibie RCKiK zostają zawieszone do odwołania.

Zajęcia będą prowadzone w formie samokształcenia oraz konsultacji online.

 

Link do pobrania materiałów do samokształcenia KLIK!

 

Po zapoznaniu się z materiałami będziecie mieli Państwo możliwość odbycia konsultacji online z akresu transfuzjologii klinicznej i immunohematologii. Daty i godziny konsultacji (nie są one obowiązkowe) oraz link znajdują się poniżej

 

Zaliczenie odbywa się na podstawie testu rowiązywanego online. Przed rozwiązaniem testu będzie trzeba podać swoje dane- imię i nazwisko, numer PWZ oraz adres mailowy i szpital w którym odbywany jest staż podyplomowy.

 

Osoby, które zaliczyły szkolenie mogą się zgłosić po wpis do książeczki stażowej od poniedziałku do piątku od 7:30 do 14:30. W miarę możliwości wpisy będą wykonywane od ręki.

W okresie letnim zostaną wyznaczone jeszcze 2 terminy testów - po jednym w lipcu i sierpniu.

 

Test w lipcu został zaplanowany na dzień 28 lipca (środa) będzie aktywny od godziny 18:00 do 21:00, czas na rozwiązanie to 45 minut - link do testu KLIK !